Możliwości produkcyjne

Firma ASTAT przez ponad 28 lat działalności zrealizowała setki projektów. Jesteśmy solidnym partnerem, który nie boi się wyzwań. Naszą pozycję na rynku zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego klienta, któremu poświęcamy pełną uwagę.

Podczas realizacji każdego projektu mogą Państwo liczyć na wsparcie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Nasz park maszyn pozwala wykonać wiele stalowych i tworzywowych detali, których wykorzystanie jest powszechne w otaczającym nas świecie. Specjalizujemy się w różnego rodzaju mocowaniach, uchwytach oraz łącznikach.

Posiadamy również odpowiednie zaplecze projektowania konstrukcyjnego, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wiele usług, począwszy od gięcia, wykrawania, spawania oraz otworowania dostarczonych przez Państwa detali. Wspieramy klientów już na etapie koncepcyjnym, gdzie stosując oprogramowanie projektowe, potrafimy przedstawić elementy lub ich zespoły w sposób przejrzysty co umożliwi uniknąć wielu błędów i kosztów na etapie produkcyjnym.

Pragniemy być ponadto łącznikiem pomiędzy Państwa pomysłem bądź problemem technologicznym a ich fizyczną realizacją, ponieważ mamy dużą wiedzę i doświadczenie, którą chętnie się dzielimy.