Podsumowanie targów MSPO 2022

Podsumowanie targów MSPO 2022
Odwiedź nas na targach MSPO
2 września 2022
Podsumowanie targów MSPO 2022
Kurs Kompatybilności Elektromagne­tycznej XII Edycja
16 listopada 2022
Podsumowanie targów MSPO 2022

podsumowanie mspo 2022 2 1

Podsumowanie targów MSPO 2022

W dniach od 6 do 9 września w Kielcach odbył się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2022. Impreza świętuje swoje 30-lecie, podobnie jak Grupa ASTAT.

Największe targi przemysłu obronnego w tej części Europy okazały się w tym roku rekordowe pod względem ilości wystawców oraz zwiedzających. Zgromadziły rzeszę zainteresowanych specjalistów związanych z obronnością i wojskowością oraz z agencjami rządowymi państw z całego świata.

Podczas imprezy zostały wręczone nagrody: Prezydenta RP, Ministra Obrony Narodowej, Rady Programowej MAPO oraz tradycyjnie nagrody Defender.

Grupa Astat prezentowała pełną gamę rozwiązań EMC. Od lat projektuje i produkuje specjalistyczne systemy testowe do sprzętu: komory bezechowe GTEM, bezodbiciowe, mikrofalowe. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też oferta pomieszczeń niejawnych i kancelarii tajnych oraz ochrona elektromagnetyczna serwerowni. Wyjątkowy asortyment komponentów EMC oraz wyposażenie specjalistycznych stanowisk i urządzeń laboratoryjnych spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Nasi specjaliści przeprowadzili szereg interesujących rozmów zarówno z naszymi stałymi partnerami biznesowymi, jak i pozyskali wiele nowych kontaktów do współpracy na przyszłość.