Zapraszamy na Konferencję EMC Europe 2023!

Zapraszamy na Konferencję EMC Europe 2023!
NATO Commercial and Government Entity Code (NCAGE Code)
6 kwietnia 2023
Zapraszamy na Konferencję EMC Europe 2023!
Grupa Astat z certyfikatem ISO 9001:2015!
1 lutego 2024
Zapraszamy na Konferencję EMC Europe 2023!

EMC Europe 2023 mini 2

Zapraszamy na Konferencję EMC Europe 2023!

EMC Europe 2023 1

Mamy zaszczyt poinformować, że będziemy uczestniczyć w konferencji EMC Europe 2023, prestiżowym międzynarodowym sympozjum na temat kompatybilności elektromagnetycznej. Spotkanie to odbędzie się w Centrum Kongresowym Qubus Hotel**** w Krakowie, w dniach 4-8 września 2023 roku. Program sympozjum to pięć dni prezentacji, warsztatów, sesji specjalnych i kursów. Odbędzie się też forum przemysłowe, a także spotkania i wydarzenia towarzyszące.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa w szczególności na wykład prowadzony przez członka komitetu CISPR i dyrektora d/s strategii w firmie Albatross Projects, z którą ASTAT współpracuje od wielu lat. Martin Wiles jest specjalistą z zakresu komór bezodbiciowych i systemów RF. Podczas wykładu, który odbędzie się 5 września w godzinach 14:30 - 16:30, będzie można zapoznać się ze zmianami, które są aktualnie procedowane w komitecie CISPR.

Wszystkie nasze produkty są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, co sprawia, że są niezastąpione w różnych dziedzinach - od pomieszczeń niejawnych, przez kabiny ekranowane, aż po ochronę elektromagnetyczną serwerowni.

EMC Europe 2023 2

Specjalizujemy się w projektowaniu specjalistycznych stanowisk laboratoryjnych z zakresu napędów elektrycznych, jakości energii elektrycznej, pomiaru momentu i innych. Wszystkie nasze produkty są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, co sprawia, że są niezastąpione w różnych dziedzinach - od pomieszczeń niejawnych, przez kabiny ekranowane, aż po ochronę elektromagnetyczną serwerowni.

Nasze bogate doświadczenie i wiedza pozwolą na udaną współpracę i wymianę doświadczeń podczas konferencji EMC Europe 2023. Serdecznie zachęcamy do dołączenia do nas i wspólnego podziwiania najnowszych innowacji w dziedzinie EMC.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami w Krakowie.

Z poważaniem, Zespół ASTAT