Możliwości produkcyjne

Firma Astat działa na polskim rynku od 1992 roku. Przez 25 lat naszej działalności zrealizowaliśmy setki projektów. Jesteśmy solidnym partnerem, nie boimy się wyzwań. Naszą pozycję na rynku zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego klienta.

Podczas realizacji każdego projektu możecie liczyć na wsparcie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Dział techniczno-handlowy pomoże sprecyzować oczekiwania klienta. Dział konstrukcyjny przeniesie wszelkie wyobrażenia na papier, tworząc dokumentację z uwzględnieniem obowiązujących norm. Dział technologii opracuje dokładne wytyczne wytwarzania każdego elementu, dbając o najwyższą jakość detali. W dziale planowania produkcji specjaliści zoptymalizują wykorzystanie każdej maszyny, tak aby wszystkie produkty były gotowe na czas. Ostatnim działem do którego trafi każdy detal przed dostawą do klienta, jest dział zapewniania jakości. Detal jest sprawdzany pod kątem zgodności z opracowaną dokumentacją oraz otrzymuje niezbędne certyfikaty.

Nasze możliwości produkcyjne:

Posługując się nowoczesnymi maszynami renomowanych firm, jesteśmy wstanie zapewnić Państwu wysoką jakość produktów. W ramach współpracy oferujemy Państwu wykonywanie powyższych usług.